Farní pouť do Říma

01.02.2012 18:01

Drazí farníci,
Nějakou dobu přemýšlíme o farní pouti.
Nyní máme příležitost a nabídku vydat se na pouť do Říma a to dokonce v době velikonočního oktávu. Nabízený termín je od 10. do 13. dubna, to znamená, že by se vyjíždělo 9. dubna na velikonoční pondělí odpoledne, návrat by byl v sobotu 14.dubna v dopoledních hodinách.
Cenová nabídka je také příznivá: kalkulace na osobu vycházejí na 6000 Kč a to při polopenzi, tedy nocleh se snídaní a večeří, včetně dopravy tam i zpět. Jiné termíny totiž poutní dům Velehrad, kde bychom pobývali, nabízí v pětidenních turnusech, kdy by cena byla pochopitelně ještě o cca jeden až dva tisíce vyšší a navíc je možné se o nejbližší termíny ucházet nejdříve na podzim.
Protože dubnový termín je velmi blízko, je pochopitelné, že je nutné se co nejdříve rozhodnout a to do 14ti dní. Vše bude záležet na tom, zda zaplníme kapacitu ubytování, to je 43 osob. Bez plné obsazenosti by se cena za osobu zvyšovala a nabídka by přestala být výhodná.
Proto prosíme všechny zájemce, aby se CO NEJDŘÍVE přihlásili a v sakristii po mši svaté nebo na faře, případně telefonicky NEJPOZDĚJI DO 10. ÚNORA. Bližší informace jsou vyvěšeny na plakátku.