Pouť s biskupem Mons. Pavlem Posádem

Farní 1, 789 01 Zábřeh
telefon, fax: 583 418 297, mob. 731 626 506,
e-mail:info@awertour.cz, www.awertour.cz

Vás zve na pouť s biskupem
Mons. Pavlem Posádem

POLSKO

Termín:   8. 9. – 15. 9. 2014

Cena:   12.600 Kč

V ceně je započítáno:

• autobusová doprava, 7x hotelové ubytování se snídaní, 6x večeře, průvodce zájezdu.

V ceně není započítáno:

• komplexní cestovní pojištění Allianz 47,- Kč/den

• vstupy (cca 1 400 Kč/200 PLN)

RÁMCOVÝ PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den

• odjezd z Brna do Ludgeřovic (občerstvovací zastávka) a dále do Wroclavy. Prohlídka města, ubytování, večeře a nocleh

2. den

• snídaně, odjezd do Gniezna (Hnězdna), jednoho z nejstarších polských měst (založeno v 8. století), nacházejícím se v západním Polsku. První historické hlavní město Polska a město prvních arcibiskupů. Pokračování v cestě do Toruně – (světové dědictví UNESCO), rodiště Mikuláše Koperníka, křižácký hrad, katedrála Sv. Jana Křtitele. Ubytování, večeře a nocleh.

3. den

• snídaně, pokračování v cestě do Malborku – největší gotický hrad a největší stavba z cihel na světě. Přesun do Gdaňsku. Ubytování, večeře a nocleh

4. den

• snídaně, prohlídka města. V poledne odjezd směr Rybno, mše svatá, (občerstvovací zastávka ve farnosti), pokračování cesty do Varšavy, ubytování, nocleh (pozdní příjezd do hotelu).

5. den

• snídaně, prohlídka Varšavy, bazilika Sv. Jana Křtitele, území židovského ghetta, paláce na vodě, Traktu královského. Večeře a nocleh.

6. den

• snídaně, přejezd do Čenstochové, návštěva nejvýznamnějšího poutního místa Polska. Přesun do Krakova, ubytování, večeře a nocleh v Krakově.

7. den

• snídaně, prohlídka starého města, baziliky Božího milosrdenství. Večeře a nocleh.

8. den

• snídaně, návštěva solného dolu ve Věličce. Odpoledne odjezd do Brna. Příjezd ve večerních hodinách.

Cestovní agentura AWER TOUR s. r. o. v Zábřehu prodává výhradně poutní zájezdy cestovní kanceláře AWERTOUR spol. s r. o. v Bratislavě, která je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Allianz a.s. v Bratislavě.

Upozornění! Ceny jsou kalkulovány v kurzu 1 Euro = 1,4 USD. Při pohybu kurzu o 5% si CK vyhrazuje právo na úpravu ceny.

program_POLSKO_2014_Mons_Posád.doc (38912)