Rozloučení s P. Petrem Papouškem

25.07.2011 16:50

V neděli 24. července se s námí při mši svaté v kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Velkých Pavlovicích rozloučil pan farář Petr Papoušek, který odchází na Vysočinu do svého nového působiště ve farnosti Deblín. V naší farnosti sloužil celých osm let a zanechal zde nesmazatelnou stopu a všichni na něj budeme rádi vzpomínat. Zpráva a odchodu pana faráře byla pro všechny nečekaná,  a proto i loučení bylo těžké.

Za všechny farníky se s panem farářem rozloučil Mgr. Jan Míchal. Připomněl vše, co P. Petr Papoušek za svého působení ve Velkých Pavlovicích vykonal a co bude už navždy spojeno s jeho jménem. Nebylo toho málo. Panu faráři poděkoval za spolupráci i přítomný starosta města Ing. Pavel Procházka. Rozloučit se přišla i krojovaná chasa, schola "Boží děcka" a chrámový sbor Laudamus.

Pane faráři! Děkujeme Vám za všechno, co jste pro naši farnost a farníky vykonal a přejeme Vám i v novém působišti vše nejlepší a hodně Božího požehnání. Doufáme, že na nás nezapomenete a rád se k nám budete vracet. Jste u nás vždy vítán.