Uvedení nového faráře velkopavlovické farnosti

03.08.2015 11:43

V neděli 2. srpna 2015 byl při mši svaté uveden do služby nový duchovní správce naší farnosti P. PaeDr. Marek Slatinský.

Otec Marek se narodil před 38 lety v Třebíči. Po studiu na Biskupském gymnáziu v Brně odešel studovat Teologickou fakultu do Olomouce. Během studií strávil tři roky v Římě. Po vysvěcení byl rok jáhnem ve Farnosti u Katedrály sv. Petra a Pavla v Brně, poté sloužil dva roky jako kaplan v Křižanově. Dodělal si doktorandské studium. Deset let byl správcem ve Farnostisv. Mikuláše v Šaraticích a ve Farnostech obcí Zbýšov, Hostěrádky-Rešov, Kobeřice u Brna a Vážany nad Litavou.

Pane faráři. Vítáme Vás  u nás a přejeme Vám hlavně hodně Božího požehnání, trpělivosti ale i zdraví ve Vaší nelehké službě.