Těšany - podzim 2013

18.09.2013 14:15

„Zastav se a čti tu knihu knih (a hlavně to Staré)! Zanedlouho ač nejsi kněz či mnich, tě Těšany s živým textem seznámí."


Blíží se další oblíbená víkendovka v Těšanech. Ta letošní podzimní se uskuteční od 18. do 20. října 2013 a děti zde prožijí se svými vedoucími úžasný PŘÍBĚH STARÉHO ZÁKONA. Přihlásit se můžete nejpozději do 13. října 2013. Přihášku si můžete stáhnout kliknutím na následující obrázek.


Termín: 18. – 20. 10. 2013

Příjezd: 18-18.30 hod. na faru v Těšanech (dopravu do Těšan a zpět zajišťují rodiče sami, dodržujte časové harmonogramy příjezdů a odjezdů; děkujeme)

Odjezd: v 10 hod. po mši svaté

Cena: 150,- Kč (cena nezahrnuje úrazové pojištění)

Nezapomeň: spacák, karimatku, deku, přezůvky, šátek nebo kšiltovku, baterku, teplé oblečení na den (tepláky, tričko, mikinu, bundu), oblečení na spaní, náhradní prádlo, hygienické potřeby (kartáček, pastu, malý ručník), psací potřeby, plyšáka na spaní, drobné hry, malý batůžek

Při příjezdu na faru odevzdají rodiče Mileně Melicharové KARTIČKU POJIŠŤOVNY (stačí kopie) a případně léky, které dítě užívá.

Předem děkujeme maminkám, které přispějí něčím do kuchyně (pomazánky, buchty, koláče…)

Na vás děti se moc těší: Otec Marek, manželé Sadílkovi, Milena Melicharová, Monika Valová, Markéta Veverková, Šárka Hlávková, naše skvělá mládež…

Vyplněné   přihlášky   zároveň s poplatkem odevzdávejte nejpozději do 13. 10.2013 Mileně Melicharové (pro Bojanovice), Bálkům (pro Velké Pavlovice), Šlancarům (pro Němčičky).


 

 

Zpět